Aditívum do nafty, 500ml
7.2 €
Bez DPH: 6.0 €
Skladom
Cinol

Aditívum do nafty, 500ml

Prísada do motorovej nafty, ktorá zlepšuje tieto jej vlastnosti:

  • zlepšuje štartovanie pri nízkych teplotách
  • stabilizuje naftu
  •  zlepšuje tekutosť a znižuje bod filtrovateľnosti pri teplotách pod bodom mrazu a zabraňuje vylučovaniu parafínu

Pri celoročnom používaní, prísada špeciálnych detergentov zvyšuje ekonomiku prevádzku obmedzením usadzovania nečistôt v palivovom systéme. To má taktiež vplyv na zlepšenie štartovania v zimnom období. Prísadu CINOL – Celoročné aditívum do nafty pridávajte do palivovej nádrže pokiaľ možno pred tankovaním. V zimnom období sa potom doporučuje pridávať aditívum do nafty, ktorej teplota je nad – 3°C. Pridanie aditíva do nafty, ktorá je už silno zakalená vylúčeným parafínom alebo je celkom stuhnutá, môže spôsobiť zníženie jeho účinnosti alebo k jeho zlyhaniu. Pri vystavovaní aditíva veľmi nízkym teplotám sa môže objaviť zákal. V tom prípade umiestnite aditívum do tepla, pokiaľ zákal nezmizne. Zabezpečíte tak jeho dokonalé rozptýlenie v nádrži a jeho plnú účinnosť. Aditívum skladujte pri teplotách nad 0°C.
Zníženie bodu filtrovateľnosti v závislosti na stupni riedenia o 5-9 °C.

Doporučené riedenie: O 5-6 °C (pri riedení 1 : 1000) v letnom období. Pri používaní tejto koncentrácie v jarnom, letnom a jesennom období slúži ako prevencia proti usadzovaniu nečistôt v palivovom systéme.
O 6-9 °C (pri riedení 1 : 500) pre prevádzku v zimnom období, kedy zabraňuje vylučovaniu vosku a zanášaniu palivového filtra z nafty.

 

Balenie:

  • 500ml

 

počet kusov : ks
Pridať do košika